Úterý, 29 listopadu, 2022
- Reklama -
Home Finance Výkup auta vám dá peníze na ruku okamžitě

Výkup auta vám dá peníze na ruku okamžitě

- Reklama -bydlení

Přejete si dostat za své vozidlo maximální částku, a přitom se nestarat o jeho prodej? Výkup vozidel se realizuje po celé naší republice a znamená pro vás nulové starosti a zajištění veškerých právních úkonů.

Když si přejete nečekat na prodej

Nepotřebujete zjišťovat, kdo si vaše vozidlo zakoupí? Potřebujete prostě a jednoduše maximální částku za své auto a k tomu jistotu, že je vše správně zpracováno a vyřešeno v souladu se zákonem? Výkup vozidel vám okamžitě při podpisu smlouvy zasílá příslušnou částku na váš účet, případně vám vyplatí potřebný obnos přímo na ruku. Dále tak okamžitě můžete své finance použít na nákup dalšího vozidla, nebo pro vaše další životní projekty. Výkup auta je rychlý a snadný.

Neřeším nic, vše je již zpracováno

V kupní smlouvě jsou již připraveny všechny náležitosti. Na vás je jen zkontrolovat, zda sedí uvedené údaje o vás i o vašem vozidle. Ve smlouvě je uvedený současný stav vozidla, a to včetně jeho závad. Ve smlouvě jsou také pevně zakotven způsob, kterým se bude hradit smluvená částka. Při podpisu smlouvy si samozřejmě zkontrolujte také výši částky, kterou za svůj automobil dostanete. Datum a podpis obou smluvních stran jsou samozřejmostí. Smlouva je tedy již nachystaná, vy nic nemusíte vypisovat.

Právní servis v ceně

Nejčastěji klienty zajímá, kde budou ještě muset zavítat a na jaké úřady zajít, aby byla koupě úspěšně dokončena. V případě výkupu je již vše hotovo. V ceně máte plný právní servis a nemusíte již vůbec nikam. Pouze si zrušíte povinné ručení na dané vozidlo, a to ke dni podpisu smlouvy. Platit pojistné za vozidlo, které již nevlastníte, je samozřejmě nesmysl. Toto je ale jediná povinnost, která vás čeká.

Prodej vozidla pomocí výkupu je nejrychlejší možností, jak se dostat k financím za své auto.


- Reklama -bydlení
- Reklama -PR článek

Mohlo by Vás zajímat

- Reklama -PR článek

Další články autora

- Reklama -magazin